LEDNING & SUPPORT - Fresks
Hoppa till innehållet

LEDNING & SUPPORT

Vårt huvudkontor är beläget i Östersund. Här finns bland
annat våra inköp-, marknad- och ekonomifunktioner.

För kontaktuppgifter till respektive butik, se Våra butiker

 

FÖRETAGSLEDNING


Leif-Lindholm.jpg

LEIF LINDHOLM
VD

063-15 67 53
leif.lindholm@fresks.se


IMG_0355 copy Anna Pellving.jpgANNA PELLVING
Ekonomichef

063-15 67 48
anna.pellving@fresks.se


IMG_0722 copy Bengt Uhlander.jpgBENGT UHLANDER
Marknadschef

063-15 67 61
bengt.uhlander@fresks.se


IMG_0706 copy Henrik Björling.jpg

HENRIK BJÖRLING
Affärscontroller

063-15 67 07
henrik.bjorling@fresks.se


IMG_0459 copy Jan Björkholm.jpgJAN BJÖRKHOLM
Personalchef

063-15 68 17
jan.bjorkholm@fresks.se


Mats Engström.jpgMATS ENGSTRÖM
Inköpschef


mats.engstrom@fresks.se


Paul-Selin

PALLE SELIN
Försäljningschef

063-15 68 40
palle.selin@fresks.se

 

 

EKONOMI - ADMINISTRATION


SkuggaKvinna

FELICIA LINDSTRÖM
Ekonomiassistent

063-15 68 26
felicia.lindstrom@fresks.se


GISELA LINDSTRÖM.jpg

GISELA LINDSTRÖM
Redovisning

063-15 68 37
gisela.lindstrom@fresks.se


MARIA ANDERSSON 3.jpg

MARIA ANDERSSON
Redovisning

063-15 67 24
maria.andersson@fresks.se


MARITA OLAUSSON.jpgMARITA OLAUSSON
Ekonomiassistent

063-15 67 54
marita.olausson@fresks.se

 

IT-/DATAAVDELNING


BO-SÖREN OLSSON.jpgBO-SÖREN OLSSON
Systemcontroller

063-15 67 52
bosoren.olsson@fresks.se


Lars-Åke-Larsson-GPbild.jpgLARS-ÅKE LARSSON
IT-ansvarig

063-15 67 66
lars-ake.larsson@fresks.se

 

Personal


Eva-Månström.jpg

EVA MÅNSTRÖM
Personalcontroller

063-14 99 18
eva.manstrom@fresks.se



MARKNAD

IMG_0624 copy Lena Franzén.jpgLENA FRANZÉN
Digital kommunikatör

063-15 68 15
lena.franzen@fresks.se


SkuggaKvinna

SANDRA SILVANDER 
Marknadsassistent

063-15 67 43
sandra.silvander@fresks.se

 

INKÖP


IMG_0308 copy Anette Ocklund.jpgANETTE OCKLUND
Inköpsassistent

063-15 67 62
anette.ocklund@fresks.se


IMG_0322 copy Ann-Catrine Olofsson.jpgANN-CATRIN OLOFSSON
Inköpsassistent

063-15 67 60
ann-catrin.olofsson@fresks.se


IMG_0339 copy Annika Nordman.jpgANNIKA NORDMAN COLLSTEN
Inköpsassistent

063-15 68 18
annika.nordman.collsten@fresks.se


IMG_0465 copy Tomas Lindholm.jpg

TOMAS LINDHOLM
Inköpsassistent

063-15 67 49
tomas.lindholm@fresks.se

 

KUNDTJÄNST


IMG_0410 copy Annika Eurenius.jpgANNICKA EURENIUS
 

0770-22 21 00
info@fresks.se


JÖRGEN OLANDER.jpg

JÖRGEN OLANDER
 

0770-22 21 00
info@fresks.se


IMG_0394 copy Åsa Lubell.jpgÅSA LUBELL
 

0770-22 21 00
info@fresks.se
 

Postadress:
Fresks Försäljning AB
Box 376
831 25 Östersund

Besöksadress: 
Hagvägen 12
831 48 Östersund

Tel: 063-15 67 00
Fax: 063-15 67 90
Mail: info@fresks.se

Organisationsnr: 556087-7325

Produkten har lagts i varukorgen