RITA FÖRVARINGSLÖSNING - Fresks
Hoppa till innehållet

rita SKJUTDÖRRAR och förvaring

Med god hjälp är det inte alls krångligt att planera och skapa din nya garderob. Våra proffsiga säljare hjälper vi dig med tips och råd vad du ska tänka på när du planerar. Utifrån dina önskemål och visioner skräddarsyr vi hur du vill ha ditt nya "förråd"

 

Välkommen att kontakta våra säljare

krister-nieminenBollnäs / Söderhamn
Krister Nieminen, 0278-62 16 86 
krister.nieminen@fresks.se

 

Mi-980x630Härnösand
Mi Särnmark, 0611-837 10 
mi.sarnmark@fresks.se

 

Ida-980x630Kramfors
Ida Wiklund, 0612-614 64 
ida.wiklund@fresks.se

 

Thomas-Jensen-3672Sollefteå
Thomas Jensen, 0620-827 17 
thomas.jensen@fresks.se

 

Marie-Löfgren-Sundsvall
Marie Löfgren, 060-16 98 71
marie.lofgren@fresks.se

 

Linn-AnderssonStoruman
Linn Kärrman, 0951-59 09 23
linn.karrman@fresks.se

 

Kahrin-980x630Strömsund
Kahrin Jakobsson, 0670-64 80 64
kahrin.jakobsson@fresks.se

 

Hanna-wiklund-980x630.jpgUndersåker
Hanna Wiklund, 0647-66 45 38
hanna.wiklund@fresks.se


 

Linnea-Ekholm-Västerås.jpgVästerås / Ransta
Linnea Ekholm, 021-977 05 06
linnea.ekholm@fresks.se

 

Per-Hägg-VästeråsVästerås / Ransta
Per Hägg, 021-977 05 04
per.hagg@fresks.se

 

KARL-ERIK-OLSSONÖstersund
Karl-Erik Ohlson, 063-15 67 38
karl-erik.ohlsson@fresks.se

 

Tobias-Karlsson-webb2.jpgÖstersund
Tobias Karlsson, 063-15 68 64
(tjänstledig)
tobias.karlsson@fresks.se 

Produkten har lagts i varukorgen