Byggvaruhuset ligger lättåtkomligt intill europaväg 45. Här hittar du det du behöver från bräder och spik till tegel och dörrar. Färg i regnbågens alla kulörer, tapeter och golv för alla rum. Vi bjuder på inspiration och tips, köks och badrumsutställningar
Välkommen till oss i Strömsund!

Förvärvad av Fresks:  
Platschef: Markus Olsson

 

PLATSCHEF

 

Markus.jpg

Markus Ohlsson
0670-64 80 65
markus.ohlsson@k-bygg.se


Butik

 

Lena (1).jpg

Lena Hallstensson
0670-64 80 58
lena.hallstensson@k-bygg.se

 

Jennie.jpg

Jennie Mickelsson
0670-64 80 54
jennie.mickelsson@k-bygg.se

 

Kahrin.jpg

Kahrin Jakobsson
0670-64 80 64
kahrin.jakobsson@k-bygg.se


BYGG

 

 

Mikael.jpg

Mikael Thulin
0670-64 80 63
mikael.thulin@k-bygg.se
 

Rolf.jpg

Rolf Hurtig
0670-64 80 62
rolf.hurtig@k-bygg.se

 

Leif-980x630.jpg
Leif Kristofersson
0670-64 80 61
leif.kristofersson@k-bygg.se

 

Sonny-2.jpg
Sonny Säll
0670-64 80 66
sonny.sall@k-bygg.se


INDUSTRI 

 

Emil-980x630.jpg

Emil Bergström
0670-64 80 52
emil.bergstrom@k-bygg.se